מבית החולים: השחקן שחלה תוקף את פרופ יורם לס – סרוגים

Last Updated on July 11, 2020 by

מבית החולים: השחקן שחלה תוקף את פרופ' יורם לס

השחקן ליאור כלפון שחלה בקורונה תוקף היום (שבת) את פרופ’ יורם לס על רקע אמירותיו כי הקורונה היא בסף הכל שפעת. כלפון כתב את הדברים ממיטת חוליו בבית החולים הלל יפה שבחדרה שם אושפז לאחר שנדבק בנגיף.

כלפון כתב: “אתמול שלחו לי קטע מ’שי בשידור’ בו פרופסור לס טוען שהקורונה שלי היא כמו השפעת שהייתה לאחייניתו. הכעיס אותי מאוד לשמוע את זה, כי חליתי בשפעת המון פעמים בחיים שלי אבל מעולם (!!!) לא פגעה בי שפעת בצורה כזו”.

“אני כבר למעלה משבועיים בעולם אחר ומטופל בכאבים אדירים. זו לא שפעת פרופסור לס היקר, זו האמא המפלצתית של השפעת!”

עוד באותו נושא

ליאור כלפון אושפז בביה”ח בשל סיבוך של הקורונה

“המחלה פוגעת בצורות שונות, יש כאלה בצורה קלה יותר שבאמת מזכירה שפעת ויש כאלה מסכנים במצבים יותר קשים ממני. לאורך התקופה כאן אני רואה אותם במחלקה שלי, אנשים מבוגרים, מסכנים שיכולים להיות סבא וסבתא של כל אחד מאיתנו והם מבודדים כאן בסבל שלהם”.

כלפון הוסיף כי “יש גם צעירים כמוני ללא מחלות רקע בכלל… אז אל תקטין ואל תזלזל בבקשה פרופ’ לס, ממה שאנחנו עוברים כאן במלחמה היומיומית שלנו. אתה עצמך לא חווית את המחלה מעולם ומאחל לך שלא תחווה”.

עוד כתב לגבי הקורונה כי: “שפעת זה לא! זה וירוס מרושע שמתעתע ונותן לך תחושה לפעמים שהנה התגברת עליו אבל אז מפתיע ומפיל אותך שוב בחוסר אונים”.

לגבי הקונספירציות סביב הידבקותו בנגיף אמר: “הבנתי גם שיש קונספירציות מגוחכות שהממשלה משלמת לי כדי להיות פרזנטור של המחלה ואני בכלל לא חולה ולא מאושפז. מי אתם, כל אותן נשמות טובות ומשועממות שמפזרות את השמועות האלו???”

“בבקשה תמצאו לכם חיים ותפזרו אנרגיה טובה מסביב ולא שטויות. מנהל הבנק שלי היה שמח לראות משהו מהממשלה כי לא ראיתי כלום מעולם. לא פעימה ראשונה לא שניה ולא אחרונה”.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >

Leave a Comment

×

Table of Contents